Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

APATOR POWOGAZ S.A.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż nowoczesnych urządzeń do smart marketingu w wodociągach, spółdzielniach mieszkaniowych oraz hurtowniach

  • Pozyskiwanie nowych klientów oaz zapewnienie wysokiego poziomu obsługi już istniejących

  • Realizacja strategii firmy oraz planów sprzedaży na podległym regionie

  • Udział w szkoleniach produktowych oraz targach branżowych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy i cen produktów

  • Wsparcie techniczne dla klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w branży wodnej, ciepłowniczej, instalacyjnej lub pokrewnej

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe – inżynier

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie i etyka pracy – punktualność, proaktywna postawa, otwartość na nowe wyzwania

  • Wysoka mobilność – częste podróże służbowe, ok 80% czasu pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej liderem w swojej branży

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uznaniową uzależnioną od indywidualnych wyników sprzedaży

  • Niezbędne narzędzia: samochód służbowy, telefon, laptop

  • Dodatkowe benefity (karty Benefit, prywatna opieka medyczne LUXMED), Umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość rozwoju oraz udziału w wielu ciekawych projektach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

APATOR Powogaz S.A jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Najważniejsze zadaniem firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży

Przewiń do profilu firmy