Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

TATUUMO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy salonów sprzedażowych w podległym regionie: Polska wschodnia
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe regionu
  • Budowanie zespołów sprzedażowych
  • Dbałość o usprawnienia i efektywne funkcjonowanie podległych salonów
  • Kontrola budżetu kosztowego
  • Koordynacja prac związanych z otwarciami nowych placówek handlowych
  • Ciągły rozwój kompetencyjny podległych pracowników
  • Bieżąca analiza rynku
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Regionalnego w branży fashion
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobre umiejętności liderskie, szczególnie w obszarze motywowania i angażowania podległego zespołu
  • Gotowość do pracy mobilnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość prawa pracy
  • Wysoka orientacja na cel i skuteczność w realizacji zadań
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność analizowania kluczowych wskaźników sprzedażowych i wyciągania wniosków oraz wdrażania adekwatnych działań sprzedażowych

To oferujemy

  • Pracę w energicznym i pełnym pasji zespole
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (możliwy również kontrakt B2B)
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów pozafinansowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport)
  • Elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników

Od ponad 20 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością materiałów, ponadczasowością modeli, unikatowością produktu i reprezentowanymi wartościami. DNA marki bazuje na naturalności, osobowości, prostocie, jakości i komforcie. To wszystko możliwe jest dzięki zaangażowaniu całego zespołu, którego częścią możesz się teraz stać.

Regionalny Kierownik Sprzedaży, podkarpackie