Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 22.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
    REGIONALNY KIEROWNIK HANDLOWY
    miejsce pracy: mazowieckie, podlaskie, lubelskie, łódzkie, świętokrzyskie

    Kluczowe zadania na stanowisku:

    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
    • Monitorowanie rynku i aktywne poszukiwanie nowych klientów;
    • Zarządzanie grupą podległych handlowców;
    • Rekrutacja i szkolenie podległego zespołu;
    • Rozwój sprzedaży oraz dystrybucji w segmencie klientów detalicznych;
    • utrzymywanie na wysokim poziomie relacji biznesowych z klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych;
    • Kreowanie polityki handlowej zgodnej ze strategią firmy.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym;
    • Wykształcenie wyższe (min. licencjackie);
    • Wysoka kultura osobista;
    • Umiejętność zarządzania zespołem sprzedażowym;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Systematyczność, dyspozycyjność oraz gotowość do pracy mobilnej;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie;
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe);
    • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu;
    • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop;
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    opisopisopis
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    www.gtv.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w przesyłanym CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GTV Poland sp. z o. o. spółka komandytowa z siedzibą w Pruszkowie (05-800), ul. Przejazdowa 21 (GTV), dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.