Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Herbapol Lublin S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży i dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi na wskazanym terenie (województwo podlaskie, część warmińsko - mazurskiego oraz mazowieckiego).

  • Realizacja celów sprzedażowych, dystrybucyjnych i ekspozycyjnych przy efektywnym wykorzystaniu budżetu.

  • Opracowywanie planów i strategii sprzedażowych dla zespołu handlowców.

  • Analiza poziomu realizacji planów sprzedażowych oraz działań wspierających z wykorzystaniem programów Mobile Touch i Connector.

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu.

  • Sporządzanie cyklicznych raportów oraz monitoring działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Min. 5 - letnie doświadczenie w sprzedaży.

  • Umiejętność zarządzania zespołem sprzedażowym.

  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne.

  • Nastawienie na realizację celów.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w strukturach sprzedaży w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Bogaty pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, karta multisport).

  • Rozwój umiejętności (szkolenia, kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy).

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, Ipad).

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania nowych rozwiązań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin