Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży – Polska południowa

Travelplanet.pl

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych, ilościowych i jakościowych punktów franczyzowych regionu

  • pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi franczyzobiorcami

  • rozwój liczebny sieci franczyzowej realizowany w oparciu o przyjęte KPI

  • wdrażanie i realizacja uzgodnionych strategii sprzedażowych i marketingowych

  • współtworzenie standardów pracy sieci, przeprowadzanie audytów wewnętrznych w celu ich kontroli oraz podejmowanie działań optymalizacyjnych

  • monitorowanie, ocena i rozwój umiejętności sprzedażowych pracowników punktów franczyzowych

  • wsparcie i rozwój właścicieli punktów franczyzowych w zarządzaniu podległym zespołem pracowników

  • raportowanie bieżących wyników regionu - w tym wskaźników budżetowych

  • monitorowanie i raportowanie działań konkurencji

  • monitorowanie poprawności rozliczenia programu franczyzowego

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą punktów handlowych (własnych lub partnerskich) – warunek konieczny

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (obszar działania ½ Polski, praca w terenie) – warunek konieczny

  • udokumentowana skuteczność w realizacji celów sprzedażowych

  • doświadczenie we wdrażaniu, kontrolowaniu oraz udoskonaleniu procesów realizowanych w punktach handlowych

  • umiejętności analityczne - znajomość excel’a na poziomie min. średniozaawansowanym – warunek konieczny

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z partnerami biznesowymi

  • umiejętność sprawnej komunikacji oraz budowania efektywnej współpracy

  • umiejętność zarządzania zmianą, przekonywania innych do swoich stanowisk i racji

  • samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na realizację celu

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę B2B

  • system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • realny wpływ na kształtowanie modelu biznesowego sieci sprzedaży Spółki

  • możliwość rozwoju oraz wymiany doświadczeń w firmie będącej częścią grupy Invia – największego podmiotu online travel w Europie

  • samochód służbowy – również do użytku prywatnego

  • zniżki na produkty Spółki: wakacje, bilety lotnicze, ubezpieczenia turystyczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Travelplanet.pl S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku. Przedmiotem działalności firmy jest: sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych, a także usługi dodatkowe, takie jak ubezpieczenia turystyczne. Należymy do Invia Group, zajmującej pierwsze miejsce w segmencie podróży online w siedmiu krajach Europy. O wakacjach wiemy wszystko – nasz Zespół tworzą Eksperci, którzy oferują Klientom profesjonalne doradztwo przez telefon, internet oraz bezpośrednio w Salonach Podróży.

Przewiń do profilu firmy

Teren działania - Polska południowa

  • (zamieszkanie Kandydata: dolnośląskie, śląskie)