Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Nasza historia rozpoczęła się wiosną 2004 roku. Od początku firmę tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży pneumatyki i automatyki. Dziś nasz zespół liczy ponad 50 osób, które pracują w 8 oddziałach w całej Polsce. W ciągu ponad 16 lat staliśmy jednym z czołowych na polskim rynku dystrybutorów elementów i urządzeń pneumatyki siłowej wiodących marek. Osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi od początku wspólnie realizujemy cele.

Ważne są dla nas: szacunek, profesjonalizm, dzielenia się wiedzą.

Jeśli cenisz sobie nasze wartości i nie obawiasz się nowych wyzwań, to aplikuj do nas wysyłając swoje CV.

Zapoznaj się także z naszą stroną internetową oraz odwiedź kanał na YouTube lub profil w serwisie Facebook.

Opis stanowiska:

  • będziesz miał wpływ na budowę i będziesz nadzorował oddział regionalny analizując pracę podległego zespołu
  • aktywne pozyskiwanie klientów na terenie woj.
  • po odbyciu kompleksowego szkolenia technicznego będziesz odpowiedzialny/a za zwiększenie udziału w rynku w obrębie swojego terenu działania;
  • za pomocą regularnych spotkań i podtrzymywania kontaktów, obserwacji rynku zbudujesz portfolio wartościowych relacji z klientami, których będziesz informować o oferowanym przez nas asortymencie;
  • twoi klienci będą mieli dostęp do nowoczesnej platformy B2B na której będą mogli sami przygotowywać zapytania tworzyć oferty, robić zakupy przy Twoim pełnym wsparciu w tych działaniach;
  • sam będziesz również przygotowywał oferty handlowe, aby żaden szczegół nie umknął klientowi.
  • będziesz odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie długofalowej strategii współpracy z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego;
  • motywacji do osiągania założonych celów;
  • umiejętności kreatywności myślenia i rozwiązywania problemów technicznych;
  • umiejętności kierowania zespołem ludzkim
  • prawo jazdy kategorii „B”;
  • gotowość do pracy zdalnej w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku
  • mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w eksperckim zespole pasjonatów;
  • przejrzyste warunki współpracy wraz z indywidualnym systemem wdrożenia;
  • umowę o pracę (okres próbny 3-y miesiące, kolejna umowy na 1 rok lub czas nieokreślony)
  • stabilnego i odpowiedzialnego pracodawcę;
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z uczciwym i przejrzystym systemem premiowania
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy klasy B, laptop ; telefon komórkowy
  • szkolenia produktowe jak i rozwojowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz budowania prężnie rozwijającej się marki.
  • pakiet multisport

Ogłoszenie archiwalne