Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

BACCA Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Bacca Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom wygodnych i elastycznych planów ratalnych w ubezpieczeniach oraz rozwiązań telematycznych i bezgotówkowych dla sektora ubezpieczeń. Nieustannie poszukujemy i wyławiamy na rynku nowe talenty, które wspólnie z nami chcą tworzyć najlepszy produkt na rynku ubezpieczeń w ratach.

Opis stanowiska

  • Budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami i Partnerami Bacca oraz pozyskiwanie nowych na wyznaczonym terenie.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Realizowanie szkoleń dla klientów Bacca.
  • Monitorowanie bieżących działań konkurencji oraz aktualnych trendów w branży.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe u lidera w branży.
  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem klientów i obsługą.
  • Techniki sprzedaży i negocjacji z powodzeniem wykorzystujesz w kontaktach z klientami.
  • Znasz pakiet MS Office, zwłaszcza Excel.
  • Lubisz pracę w terenie i posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Jasny i przejrzysty system wynagradzania złożony z wynagrodzenia podstawowego i premii sprzedażowej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji.
  • Wsparcie sprzedaży poprzez przekazywanie leadów sprzedażowych.
  • Opieka zdrowotna finansowana prze Pracodawcę.
  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez Pracodawcę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne