Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-09-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 03/09/2018

    Zadania:

    • Teren pracy na podległym regionie - Zachodniopomorskie, Pomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie
    • Rozwój sprzedaży i monitorowanie poziomu realizacji planów sprzedażowych
    • Wdrażanie krótko i długoterminowej strategii sprzedaży w firmie
    • Współpraca z dystrybutorami firmy oraz z sieciami detalicznymi
    • Zarządzanie podległym zespołem handlowców
    • Przeprowadzanie analiz sprzedażowych oraz wyciąganie konstruktywnych wniosków
    • Opracowanie założeń budżetowych i kontrola ich realizacji
    • Dbałość o zgodny z obowiązującymi standardami wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą (w branży spożywczej)
    • Znajomość rynku hurtowego i detalicznego na wyżej wymienionym obszarze
    • Wykształcenie wyższe
    • Wysoka orientacja na osiąganie wyników i realizację założonych celów
    • Umiejętność organizowania własnej pracy oraz umiejętność zarządzania pracą grupy osób
    • Rzetelność, obowiązkowość

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Warunki płacy współmierne do osiąganych wyników
    • Możliwość realizacji swoich ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych
    • Samochód służbowy, niezbędne narzędzia pracy
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

    Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie w formie elektronicznej CV klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)