Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

PETRALANA S AO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Petralana SA - Fabryka wełny mineralnej w Bytomiu poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za rozwój i funkcjonowanie sprzedaży na podległym terenie,
  • Monitorowanie rynku, utrzymywanie relacji z klientami, promowanie marki,
  • Realizowanie celów sprzedażowych, strategii sprzedaży i marketingu
  • Zarządzanie istniejącymi i zdobywanie nowych klientów z zachowaniem wysokiego poziomu zadowolenia klienta,
  • Doświadczenie w negocjacjach.

Rejon działania: mazowieckie, lubelskie, podlaskie i łódzkie.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie budowlane, mile widziane wyższe (inż. budownictwa),
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • Rozległa wiedza o rynku materiałów budowlanych, znajomość mechanizmów działania rynku i umiejętność rozumienia potrzeb klienta,
  • Doświadczenie w budowaniu, rozwijaniu i zarządzaniu sprzedażą,
  • Zorientowanie na sukces,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Interesująca praca w młodym, rozwojowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samochód firmowy.
Osoby zainteresowane pracą prosimy o kierowanie dokumentów aplikacyjnych: CV i list motywacyjny tylko w formacie PDF klikając przycisk Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne