Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Media Star Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych oraz wsparcie obecnych ajentów sieci,

  • rozwijanie kompetencji i motywowanie podległych pracowników,

  • realizacja założonych budżetów sprzedaży oraz optymalizacja kosztów regionu,

  • analiza potencjału rynkowego,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • wizyty kontrolne w podległych punktach sprzedaży,

  • administracja bieżącymi zadaniami i projektami w obszarze sprzedaży.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży sieci detalicznej,

  • min. średnie wykształcenie,

  • znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą detaliczną,

  • zdolności przywódcze i umiejętność motywowania zespołu do realizacji celów sprzedażowych,

  • inicjatywa, samodzielność, determinacja i skuteczność w osiąganiu celów,

  • gotowość do pracy w terenie.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczny czas pracy,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,

  • samodzielne stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stałe wsparcie ze strony przełożonego oraz centrali firmy.

Media Star Sp. z o.o. Sp.k.

Media Star Salony Prasowe to ogólnopolska sieć salonów prasowych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach handlowych. Od ponad piętnastu lat oferujemy swoim klientom nieograniczony dostęp do prasy, wyrobów tytoniowych i produktów prezentowych na najwyższym poziomie a swoim partnerom sprawdzony model prowadzenia własnego biznesu w oparciu o wypracowane na najwyższym poziomie standardy.

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca sieć detalicznych salonów sprzedaży poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży – województwo pomorskie.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś osobą z kilkuletnim doświadczeniem, gotowy/-a na nowe wyzwania, nie boisz się zarządzać zespołem ajentów i sprzedawców a dodatkowo...

• potrafisz być elastyczny i kreatywny w działaniu w obrębie ustalonych zasad,

• sprzedaż oraz praca z ludźmi nie jest Tobie obca,

• potrafisz analizować biznes i podejmować samodzielne decyzje,

• sprawnie posługujesz się Excel’em,

• posiadasz prawo jazdy kat. B.

...czekamy właśnie na Ciebie!