Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

PRACUJWOZE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Budowa zespołu przedstawicieli handlowych w regionie

  • Utrzymanie i aktywny rozwój sprzedaży w regionie

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży oraz Zarządem Firmy

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Współtworzenie planów sprzedażowych i wspieranie zespołu w ich realizacji

  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych

  • Prowadzenie szkoleń merytorycznych i sprzedażowych

  • Motywowanie zespołu

  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego zespołowi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Dobra organizacja pracy

  • Mocna motywacja do sprzedaży i osiągania celów sprzedażowych swojego zespołu

To oferujemy

  • Najwyższe wynagrodzenie prowizyjne

  • CRM do zarządzania bazą klientów

  • Oferujesz usługi tylko najwyższej jakości

  • Pełne wsparcie Dyrektora Sprzedaży

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy (klasy Premium), karta paliwowa

  • Pewnego partnera na lata współpracy

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

PRACUJWOZE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Branża odnawialnych źródeł energii jest gwarancją pewnej, dobrze płatnej pracy.

Naszym celem jest zapewnienie najlepszych warunków i zarobków dla osób pracujących w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce. Dzięki wspólnej pracy, uzyskaliśmy najkorzystniejsze warunki zatrudnienia u naszych partnerów.

Przewiń do profilu firmy