Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Nałęczów Zdrój sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż na powierzonym terenie w kanale tradycyjnym i nowoczesnym.

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz zadań promocyjnych w zarządzanych kanałach sprzedaży.

  • Identyfikacja potrzeb klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

  • Rozwijanie sieci kontaktów handlowych poprzez prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych.

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących konsumentów, działań konkurencji i wyników oferowanych produktów.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży w branży FMCG w kanale tradycyjnym i nowoczesnym.

  • Zamieszkanie w Trójmieście lub okolicach oraz bardzo dobra znajomość rynku sprzedaży w województwie pomorskim.

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Znajomość oraz umiejętności stosowania technik sprzedaży i negocjacji

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznym, dynamicznym zespole.

  • Wszelkie niezbędne do pracy narzędzia w tym telefon, laptop i samochód służbowy.

  • Atrakcyjny pakiet wyposażenia dodatkowego, a także inspirujące spotkania firmowe.

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego.

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej dla siebie i swojej rodziny.