Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

ATLAS Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych i przedstawicieli technicznych (coaching, okresowa ocena pracy, rekrutacja)

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży na rynku tradycyjnym i inwestycyjnym

  • rozwój dystrybucji produktów firmy

  • planowanie i realizacja działań promocyjnych

  • negocjowanie kontraktów i warunków handlowych

  • zarządzanie budżetem regionu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym – min. 3 lata

  • umiejętności sprzedażowe - mile widziane doświadczenie w pracy w firmie z branży materiałów budowlanych

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętności ich stosowania w praktyce

  • wykształcenie wyższe

  • doskonałe zdolności menedżerskie (zarządzanie, motywowanie zespołu, ocena)

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne

  • umiejętność podejmowania decyzji, komunikatywność, samodzielność

  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Mile widziane

  • znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych

  • doświadczenie w zakresie zarządzania wynikami w mobilnym systemie raportowania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny