Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Klient Pracuj.pl

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kwartalne planowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI’s) w powierzonym regionie

  • Zarządzanie podległym regionem

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Przygotowanie i prowadzenie spotkań według uzgodnionej z przełożonym strategią komunikacji

  • Komunikacja i wyjaśnianie kluczowych programów wspierających sprzedaż

  • Prowadzenie szkoleń z wybranego obszaru biznesowego

Nasze wymagania

  • Posiadanie min. 3 letniego doświadczenia zawodowego (w tym doświadczenie w zarządzaniu dużą strukturą sprzedażową)

  • Posiadanie doświadczenia w prowadzeniu szkoleń dla dużych grup

  • Umiejętność pracy przy wykorzystaniu nowoczesnych kanałów online (Facebook, Instagram)

  • Znajomość pakietów MS Office (Outlook, Power Point, Excel) na poziomie zaawansowanym

  • Lubienie wyzwań i umiejętność skutecznego ich podejmowania

  • Posiadanie wysokich kompetencji interpersonalnych i organizacyjnych

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych

  • Sprawne komunikowanie się w języku angielskim

To oferujemy

  • Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Opiekę medyczną

  • Pakiet kafeteryjny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Narzędzia pracy stosowne do zajmowanego stanowiska: samochód, komputer, telefon

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Polska Północna)

Województwo: warmińsko- mazurskie, podlaskie oraz pomorskie

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV.