Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

IGLOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i budowa relacji z klientami firmy w regionie

  • przygotowywanie ofert

  • realizacja planów sprzedażowych

  • prowadzenie rozmów handlowych z potencjalnymi klientami

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

  • stała analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji

  • wdrażanie oraz koordynacja działań marketingowych w zakresie budowania marki i lojalności klientów w danym regionie

  • nadzór nad realizacją zamówień we współpracy z biurem obsługi klienta

  • sporządzanie raportów z rekomendacjami dotyczącymi rozwoju współpracy z klientami w podległym regionie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży technicznej ( mile widziane w branży chłodniczej lub HVAC)

  • wykształcenie techniczne

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • kilkuletnie doświadczenia na stanowisku PH lub RKS

  • dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • umiejętność samodzielnego planowania pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z 35 letnim doświadczeniem na rynku (współpraca o wybraną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B)

  • Współpraca w dłuższej perspektywie czasowej

  • niezbędne narzędzia pracy- samochód służbowy, laptop, telefon

  • motywujący system premiowy

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Firma IGLOO jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów urządzeń chłodniczych w Europie. Naszą wysoką pozycję zawdzięczamy doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy