Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Baltic Investment TTK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży farb antykorozyjnych, farb oraz innych materiałów ogniochronnych na powierzonym terenie

  • realizacja założonych celów sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • współpraca z biurami projektowymi

  • udział w konferencjach, seminariach branżowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe

  • minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży budowlanej

  • wymagana znajomość sektora budowlanego

  • umiejętność samodzielnego i kreatywnego myślenia

  • determinacja w osiąganiu celów oraz doskonała organizacja pracy

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi oraz umiejętność pracy zespołowej

  • energia, entuzjazm, dynamizm w działaniu

  • sumienność, zaangażowanie, inicjatywa

  • prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia w Polsce i zagranicą

  • umowa o pracę, samochód służbowy, laptop, telefon

Firma Baltic Investment TTK Spółka z o. o. Sp. K. dostawca materiałów ogniochronnych dla stali oraz ochrony betonu i drewna

www.baltic-coatings.pl,

W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży

Przewiń do profilu firmy