Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

YAWAL S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów na wyznaczonym obszarze

  • Obsługa istniejącej sprzedaży i podnoszenie jej wyników

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Wsparcie klientów w zakresie technicznym

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży

  • Bieżąca analiza rynku i konkurencji oraz reagowanie na zmiany

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży aluminiowej- warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu

  • Atrakcyjny system premiowy powiązany z osiągniętymi wynikami

  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

YAWAL S.A.

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy 30-letniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań.

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Nasze relacje opieramy na współpracy i otwartości Działamy w ramach Grupy Kapitałowej Yawal zatrudniając ponad 750 pracowników, dzięki którym doskonalimy się i rozwijamy.

Zostań członkiem naszego zespołu jako Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Miejsce pracy: Polska Północno-Zachodnia (woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. wielkopolskie).

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.