Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

V-TAC POLAND sp. z o.o.

6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta biznesowego

  • Doradztwo, przygotowywanie i negocjowanie warunków współpracy z klientem

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz swoich aktywności w oparciu o nowoczesny CRM

  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań, usprawnień dotychczasowej pracy

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programów: Excel, Word

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Doświadczenie w pracy w branży oświetleniowej i produktów

  • Przedsiębiorczość, odpowiedzialność, proaktywność w działaniu

  • Sumienność i zaangażowanie w podejmowane działania swoje, jak i całego zespołu

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy w oparciu o kontrakt menadżerski

  • Wynagrodzenie w granicach 6000-8000 zł netto na fakturę + samochód służbowy

  • Możliwość rozwoju osobistego z wykorzystaniem budżetu szkoleniowego

  • Dbałość o relacje i jakość współpracy – filarem naszej firmy jest szacunek

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Odpowiedzialne stanowisko, mające realny wpływ na rozwój firmy

  • Praca z najlepszymi w branży

O nas

V-TAC Poland to ośmioosobowy zespół, który w codziennej pracy podąża takimi wartościami, jak: samodoskonalenie, wiedza, otwartość oraz decyzyjność. Dzięki temu nawiązaliśmy trwałe relacje z czołowymi dystrybutorami oświetlenia w Polsce. Na ten moment szukamy ambitnych, stawiających sobie wysokie cele, nieustannie głodnych samorozwoju ludzi, którzy razem z nami zechcą z pasją i uśmiechem - wdrażać naszą wizję i dynamicznie rozwijać biznes.