Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Synevo Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii Działu Sprzedaży, w tym celów sprzedażowych;

  • Organizowanie i prowadzenie spotkań biznesowych z potencjalnymi Klientami;

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa aktualnych partnerów biznesowych;

  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami w firmie, szczególnie z Działem Marketingu, Działem Obsługi Klienta (w tym Punkty Pobrań) oraz Laboratoriami;

  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji;

  • Zarządzanie zespołem rozproszonym (rekrutacja pracowników, motywowanie i rozwijanie kompetencji pracowników);

  • Raportowanie działań i inicjowanie rozwiązań zwiększających efektywność zespołu.

  • Obszar pracy obejmuje województwo pomorskie i warmińsko-mazurskie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (min. 2 lata);

  • Praktyka w aktywnym pozyskiwaniu klientów;

  • Znajomość branży medycznej;

  • Silne nastawianie na efekty i na jakość obsługi Klientów;

  • Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i doskonalenia kompetencji;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania;

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • Wiele lat doświadczenia, którym chętnie się podzielimy;

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę;

  • Narzędzia pracy, w tym auto, które możesz wykorzystywać do celów prywatnych;

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do opieki medycznej Medicover/karty Multisport, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie).

  • Silną markę, którą chcemy rozwijać razem z Tobą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • system kafeteryjny

  • premia

Jako firma o europejskim zasięgu, wchodząca w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych oraz Punktów Pobrań, na polskim rynku jesteśmy obecni już od przeszło dwudziestu lat. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej (od prostych badań diagnostycznych, po zaawansowane badania kliniczne), a także w zakresie obsługi Pacjenta w zakresie pobrań materiału do badań.

Jesteśmy organizacją, która stawia na nowoczesne rozwiązania, stale rosnącą w siłę. Z niezwykłą dynamiką poszerzamy swoje portfolio klientów, rozbudowujemy swoją sieć. Naszą największą wartością są ludzie, bez których nasz sukces nie byłby możliwy. Każdego dnia kreujemy przyjazną atmosferę w pracy, inspirujemy, integrujemy zespoły. Cechuje nas ogromna uważność na potrzeby naszych pracowników, dlatego stawiamy na regularne spotkania, podczas których możemy usłyszeć głosy swoich pracowników.

Jeśli podzielasz nasze wartości i jesteś zainteresowany pracą w ciekawym środowisku medycznym, zaaplikuj na to stanowisko.

Przewiń do profilu firmy