Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

THERMOVAL POLSKA S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo techniczne oraz sprzedaż na podległym terenie (woj. pomorskie, kujawsko- pomorskie, warmińsko- mazurskie )

  • utrzymywanie relacji z klientami firmy i pozyskiwanie nowych z rynku hurtowego i inwestycyjnego

  • realizację założonych planów handlowych

  • prowadzenie negocjacji

  • aktywne zarządzanie regionem

Nasze wymagania

  • znajomość asortymentu instalacyjnego, elektrycznego lub pokrewnego (ale jeżeli nie znasz to Cię nauczymy)

  • znajomość rynku

  • doświadczenie we współpracy z klientami z branży grzewczej, elektrycznej lub pokrewnej

  • kompetencje interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność analizy rynku, klientów

  • pomysł na rynek i determinacja w dążeniu do celu

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii

  • niezbędne narzędzia do pracy mobilnej (samochód, telefon, laptop)

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

  • przyjazną atmosferę

  • samodzielność w działaniu

O nas

Jesteśmy renomowanym i rozpoznawalnym producentem systemów grzewczych zarówno na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych. Od ponad 20 lat konsekwentnie staramy się budować markę w oparciu o zrozumienie potrzeb naszych klientów oraz wzajemne zaufanie.