Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży POS

VECTRA S.A.O firmie

  • Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad funkcjonowaniem powierzonych placówek, dbanie o ich nienaganny wygląd oraz zachowanie obowiązujących standardów w regionie Południowy Zachód obejmującym miasta: Wrocław, Legnica, Głogów, Świdnica, Kalisz.
  • Realizowanie celów sprzedażowych.
  • Efektywne rozliczanie podległego zespołu.
  • Szkolenie oraz dbanie o wystarczający poziom wiedzy powierzonego zespołu z zakresu standardów, ofert, promocji, zachowań, obsługi klienta. Dobry zespół stanowi dla nas największą wartość.
  • Utrzymanie najlepszych standardów pracy.
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów jak i jakość obsługi w podległych biurach.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży (mile widziana telekomunikacyjna)
  • Poparte doświadczeniem umiejętności zarządzania zespołem.
  • Skuteczność w swoim działaniu.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych podróży służbowych.
  • Doświadczenie w tworzeniu zespołu.
  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń podstawa + premia oraz inne benefity.
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy).
  • Wsparcie merytoryczne, logistyczne oraz marketingowe.
  • Duża samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Regionalny Kierownik Sprzedaży POS, Kalisz