Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyniku sprzedaży, dystrybucji oraz egzekucja standardów na podległym terenie

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Przedstawicieli Handlowych w kanale tradycyjnym i nowoczesnym

  • Odpowiedzialność za współpracę z kluczowymi klientami – sieci detaliczne i hurtownie

  • Wdrażanie, kontrola realizacji i rozliczanie akcji promocyjnych, sprzedażowych oraz ścisła współpraca z Działem Marketingu

  • Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Nasze wymagania

  • Min. 3-letniego doświadczenia, popartego sukcesami na stanowisku związanym z zarządzaniem i motywowaniem Przedstawicieli Handlowych w branży FMCG,

  • Znajomości rynku lokalnego i kluczowych klientów w branży na podległym terenie

  • Umiejetnosci analizy

  • dobra znajomości MS Office zwłaszcza EXCEL I POWER POINT

  • Otwartości na zmiany,

  • Pasja rynku FMCG

  • Prawo jazdy kat „B”

  • Wykształcenie min Średnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o długoletniej tradycji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

Klient Pracuj.pl

Teren pracy: Północno-Zachodnia część Polski

Przewiń do profilu firmy