Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zewnętrzną siecią sprzedaży w danym regionie,

  • Pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w szczególności dealerów samochodowych i stacji kontroli pojazdów,

  • Bieżąca analiza rynku i konkurencji.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku motoryzacyjnego w szczególności dealerów samochodowych i/lub serwisów,

  • Doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi sieciami sprzedaży,

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point),

  • Preferowane wykształcenie wyższe,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Komunikatywność, asertywność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wiedza na temat ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w tym uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach;

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • Doskonałą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

BENEFIA Ubezpieczenia Sp. z o.o. innowacyjna firma z wieloletnią tradycją, wchodząca w skład międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group.

Przewiń do profilu firmy