Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

VAN PUR S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sprzedaży na rynku dystrybucji tradycyjnej

  • Bezpośrednia obsługa wybranej grupy sieci lokalnych

  • Planowanie i rozwój sprzedaży (w tym wprowadzanie na rynek nowych produktów)

  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych

  • Inicjowanie projektów wspierających sprzedaż

  • Prowadzenie negocjacji warunków handlowych (ceny, zasady współpracy, P&L)

  • Nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy

  • Przygotowanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Osiąganie wyznaczonych celów

  • Aktywna postawa i dynamika w działaniu

  • Doświadczenie w sprzedaży na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem

  • Umiejętności negocjacyjne i handlowe

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie wraz z premią

  • Laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.

Nasza oferta obejmuje piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.

Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego

Przewiń do profilu firmy