Ta oferta pracy jest nieaktualna od 208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 25.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący w Polsce producent
    urządzeń grzewczych,
    firma Termet S.A. zatrudni:
    REGIONALNEGO KIEROWNIKA SPRZEDAŻY
    Obszar działalności:
    WOJ. WIELKOPOLSKIE, ZACHODNIO-POMORSKIE i LUBUSKIE

    Kierując się takimi zasadami jak partnerstwo, innowacyjność, solidność i zaufanie - budujemy silną pozycję naszej marki w kraju i zagranicą. Posiadamy rozbudowaną sieć Autoryzowanych Dystrybutorów i Serwisu. Poszukujemy osób kreatywnych, przedsiębiorczych i lubiących wyzwania.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wiedzy technicznej i znajomości branży gazowych urządzeń grzewczych
    • prowadzenia własnej działalności gospodarczej
    • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
    • dyspozycyjności
    • prawa jazdy kategorii B
    • wysokiej kultury osobistej
    • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
    • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży instalacyjno - grzewczej (mile widziane)

    Podstawowy zakres zadań obejmuje:

    • pracę na terenie województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i lubuskiego
    • sprzedaż produktów wymagających wiedzy technicznej
    • obsługę klientów, w tym instytucjonalnych
    • obsługę przetargów
    • sporządzanie ofert
    • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów
    • badanie i analizę rynku pod kątem preferencji nabywczych klientów, oferty konkurencji

    Zapewniamy:

    • przejrzysty system wynagrodzeń (umowa świadczenia usług)
    • ciekawą pracę w stabilnej firmie z tradycjami
    • system szkoleń
    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • samochód, komputer, telefon w celach służbowych

    Oferty (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku z dopiskiem Regionalny Kierownik Sprzedaży do dnia 25 października 2018 r.

    Więcej informacji na stronie: www.termet.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883)