Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 05.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie do pracy w Przedstawicielstwie Detalicznym
    Centrala poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań
    Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia majątkowe oferowane są pod 5 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl, You Can Drive oraz YU!

    Grupie zaufały 2,73 miliony klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. W 2017 roku pomogliśmy w ponad 700 tysiącach szkód. Głównym akcjonariuszem Spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO Versicherungsgruppe AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

    Główne zadania na stanowisku:

    • współpraca z największymi pośrednikami ubezpieczeniowymi w Polsce na terenie woj. wielkopolskiego,
    • wspieranie biznesowo współpracujących struktur w zakresie realizowania planów sprzedażowych,
    • ustalanie celów biznesowych w regionie,
    • współtworzenie programów szkoleniowo-rozwojowych dla podległej sieci,
    • bieżąca analiza wyników i potencjału sprzedaży,
    • aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży ubezpieczeniowej,
    • praktyki w budowaniu struktur agencyjnych,
    • osobowości menedżera, umiejętności motywowania, planowania sprzedaży oraz monitorowania realizacji celów,
    • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń,
    • kreatywności i dynamiki w działaniu,
    • konsekwencji w dążeniu do celu,
    • motywacji do pracy z agentami w terenie,
    • umiejętności pracy z wynikami biznesowymi.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji,
    • pracę z TOP Agencjami współpracującymi z ERGO Hestią,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • narzędzia umożliwiające realizację celów,
    • do dyspozycji samochód służbowy, laptop, telefon.
    Zainteresowanych Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk „aplikuj”.
    Aktualnie do pracy w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód poszukujemy kandydatów na stanowisko: