Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA ENERGA PRZYŁĄCZ SIĘ

    Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

    ENERGA-Obrót SA
    Miejsce pracy: Wrocław, Poznań  Nr ref.: ZZL/WORP/2018/0165  Oferta ważna do: 15.12.2018r

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą sieci zewnętrznej (agencyjnej),
    • doświadczenie w pracy w branży energetycznej, telekomunikacyjnej lub w finansach będzie atutem kandydatury,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w dużych organizacjach ,
    • dobrej znajomości pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem znajomości programu Microsoft Excel,
    • posiadania prawo jazdy kat. B,
    • gotowości do częstych podróży służbowych (praca na terenie województw: Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie).

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie podległą siecią sprzedaży,
    • współpraca z zewnętrzną siecią sprzedaży w powierzonym Regionie,
    • wsparcie pracy pośredników w działalności operacyjnej,
    • kierowanie zespołem handlowców,
    • rozbudowa sieci agencyjnej (weryfikacja kandydatów, koordynacja procesu wdrożenia Agentów oraz szkoleń sieci sprzedaży),
    • raportowanie oraz ciągły monitoring wyników sprzedażowych i jakościowych osiąganych w podległym Regionie,
    • przygotowanie rekomendacji i wdrożenie działań u poszczególnych Agentów,
    • kontrola przestrzegania przez Agentów zapisów umowy agencyjnej.

    Co dajemy w zamian:

    • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę
    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Umowa o pracę
    • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    Jesteś zainteresowany?

    Spełniasz wymagania i chcesz podjąć się wyzwania współpracy z nami? Kliknij przycisk „APLIKUJ”.
    Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO:

    1) Administratorem Twoich danych osobowych (ADO) jest: Energa Obrót SA, 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 472.
    2) Nasze dane kontaktowe to: [email protected], 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 472
    3) Z inspektorem ochrony danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected] lub korespondencyjnie na adres ADO (pkt powyżej).
    4) Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, oraz celach wskazanych w odrębnych zgodach, jeżeli je wyrazisz.
    5) Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO, czyli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Uzasadnionym interesem realizowanym przez ADO jest dochodzenie roszczeń wynikających z przepisów prawa.
    6) Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji.
    7) Odbiorcą danych osobowych mogą zostać:
         Uprawnione organy publiczne,
         Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o., na podstawie wewnętrznych umów,
         Podmioty dostarczające korespondencję,
         Podmioty wykonujące usługi niszczenia dokumentacji.
    Jeżeli zostanie wyrażona zgoda, dane zostaną zniszczone po upływie 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

    Informujemy o przysługuje Ci prawo do:
    1) dostępu do swoich danych osobowych i żądania ich kopii,
    2) sprostowania swoich danych osobowych,
    3) żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,
    4) przenoszenia danych,
    5) cofnięcia zgód,
    6) sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
    7) usunięcia danych.
    Z uprawnień możesz skorzystać kontaktując się pisemnie lub e-mail z IOD (pkt 2, 3).

    Masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego. W Polsce organem takim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Jeśli udzielasz nam dodatkowej, dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych po zakończeniu okresu tej rekrutacji, Administrator Danych Osobowych będzie mógł przetwarzać Twoje dane osobowe uzyskane w jej trakcie przez 3 lata od daty przesłania przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych. Będziemy analizować Twoje cv pod kątem prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych.