Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Professional Chemicals)

LakmaO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
    woj. dolnośląskie
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • współpraca i profesjonalna obsługa obecnych klientów Spółki,
  • odpowiedzialność za zrównoważony rozwój regionu,
  • wsparcie dystrybutorów i klientów ostatecznych,
  • przeprowadzanie praktycznych i teoretycznych prezentacji produktowych,
  • kontrola i utrzymywanie odpowiednich stanów zapasów produktów w magazynach klientów,
  • realizacja celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w sektorze b2b,
  • kreatywne i ambitne podejście do realizacji założonej strategii,
  • znajomość sektora szpitali, firm sprzątających, HoReCa,
  • dyspozycyjność, samodzielność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • znajomość rynku i umiejętne poruszanie się po nim,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów,
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,
  • znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • pakiet socjalny - m. in. nieoprocentowanej pożyczki, dofinansowania do paczek świątecznych dla dzieci,
  • pakiet benefitów funkcjonujących w firmie: m.in. karty Multisport, karty Edenred, korzystny pakiet ubezpieczenia grupowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

W przypadku udzielenia zgody również na przyszłe rekrutacje prosimy o dołączenie zgody:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przysłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Professional Chemicals), Wrocław