Logo Pracuj.pl

Regionalny kierownik sprzedaży - przedstawiciel handlowy

JORDAN ANSA sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
4 800–12 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
3 500–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów B2B na rynku polskim i raportowanie do przełożonego;
  • realizacja planów sprzedaży – docieranie do klientów hurtowych na terenie wskazanych województw;
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;
  • tworzenie / współtworzenie ofert handlowych;
  • weryfikacja wiarygodności płatniczej klientów, kontrola należności i bieżąca windykacja zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • monitorowanie rynku i konkurencji w zakresie działania;
  • ścisła współpraca z przełożonym Dyrektorem Handlowym i Działem Obsługi Sprzedaży;

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność;
  • gotowość do częstych podróży służbowych (ok 8 tys. km/mies.) w tym również sporadycznych noclegów poza miejscem zamieszkania (ok. 2-4 razy w miesiącu);
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office itp.);
  • zorganizowanie i dbałość o kontakty z klientami;
  • rzetelność i konsekwencja;

To oferujemy

  • Ciekawą pracę na stałe w przyjaznym i ambitnym zespole;
  • miłą atmosferę;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, komputer; telefon itp.)
  • ruchome godziny pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń

O nas

Jesteśmy częścią W. & L. Jordan GmbH.

W. & L. Jordan GmbH jest jednym z wiodących dostawców w sektorze drewna, podłóg i tekstyliów domowych w Europie Środkowej. Jako partner dla rzemiosła to rodzinne przedsiębiorstwo jest reprezentowane w 74 miejscach w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Polsce i Holandii. Ponad 1.500 pracowników gwarantuje pierwszorzędną obsługę i bliskość do klienta.

Ponad 100 lat tradycji

Założone w 1919 roku jako lokalny handel drewnem w Kassel, rodzinne przedsiębiorstwo w ciągu trzech pokoleń pod kierownictwem Jörga L. Jordana rozwinęło się w końcu w międzynarodowego dostawcę marki i atrakcyjnego pracodawcę. Dzisiaj marka JOKA oznacza wysokiej jakości produkty do holistycznej aranżacji wnętrz z bogatą ofertą produktów dla indywidualnych potrzeb rynku mieszkaniowego i komercyjnego.

Regionalny kierownik sprzedaży - przedstawiciel handlowy, kujawsko-pomorskie