Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny kierownik sprzedaży - przedstawiciel handlowy

JORDAN ANSA sp. z o.o.

umowa o pracę
4 80012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 50012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów B2B na rynku polskim i raportowanie do przełożonego;

  • realizacja planów sprzedaży – docieranie do klientów hurtowych na terenie wskazanych województw;

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;

  • tworzenie / współtworzenie ofert handlowych;

  • weryfikacja wiarygodności płatniczej klientów, kontrola należności i bieżąca windykacja zgodnie z obowiązującymi procedurami;

  • monitorowanie rynku i konkurencji w zakresie działania;

  • ścisła współpraca z przełożonym Dyrektorem Handlowym i Działem Obsługi Sprzedaży;

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B;

  • dyspozycyjność;

  • gotowość do częstych podróży służbowych (ok 8 tys. km/mies.) w tym również sporadycznych noclegów poza miejscem zamieszkania (ok. 2-4 razy w miesiącu);

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office itp.);

  • zorganizowanie i dbałość o kontakty z klientami;

  • rzetelność i konsekwencja;

To oferujemy

  • Ciekawą pracę na stałe w przyjaznym i ambitnym zespole;

  • miłą atmosferę;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, komputer; telefon itp.)

  • ruchome godziny pracy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

O nas

Jesteśmy częścią W. & L. Jordan GmbH.

W. & L. Jordan GmbH jest jednym z wiodących dostawców w sektorze drewna, podłóg i tekstyliów domowych w Europie Środkowej. Jako partner dla rzemiosła to rodzinne przedsiębiorstwo jest reprezentowane w 74 miejscach w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Polsce i Holandii. Ponad 1.500 pracowników gwarantuje pierwszorzędną obsługę i bliskość do klienta.

Ponad 100 lat tradycji

Założone w 1919 roku jako lokalny handel drewnem w Kassel, rodzinne przedsiębiorstwo w ciągu trzech pokoleń pod kierownictwem Jörga L. Jordana rozwinęło się w końcu w międzynarodowego dostawcę marki i atrakcyjnego pracodawcę. Dzisiaj marka JOKA oznacza wysokiej jakości produkty do holistycznej aranżacji wnętrz z bogatą ofertą produktów dla indywidualnych potrzeb rynku mieszkaniowego i komercyjnego.