Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży – Region Zachód

MS Sales Support Sp. z o. o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja celów sprzedażowych krótko i długoterminowych na podległym terenie,

  • Efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym,

  • Dbanie o rozwój Przedstawicieli poprzez coaching i wspólną pracę w terenie,

  • Odpowiedzialność za P&L oraz budżet roczny obsługiwanych klientów,

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań wspierających sprzedaż w podległym kanale,

  • Identyfikowanie potrzeb klientów i budowanie długofalowych relacji,

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących konsumentów, działań konkurencji i wyników oferowanych produktów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowców,

  • Posiadasz doświadczenie w zakresie znajomość sieci lokalnych oraz dystrybutorów na terenie województw wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie, dolnośląskie,

  • Cechują Cię wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,

  • Jesteś osobą gotową do wykonywania pracy wymagającej dużej aktywności w terenie,

  • Potrafisz realizować założone cele i czerpiesz satysfakcję z ich przekraczania,

  • Potrafisz dzielić się widzą i motywować zespół,

  • Umiejętnie wyznaczasz priorytety w własnej pracy jak i podległego zespołu,

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w ramach umowy o pracę,

  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop i samochód służbowy,

  • Szkolenia w systemie SalesON,

  • System mobilny Mobile Touch,

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • paczki świąteczne

  • kafeteryjny system benefitów