Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny kierownik sprzedaży - Regionalny przedstawiciel handlowy

TG INSTALACJE SP. Z O.O.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w podległym regionie

  • Współpraca z branżowymi firmami wykonawczymi (instalatorami, sklepami instalacyjnymi)

  • Sprzedaż poprzez rozwój istniejących oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

  • Przygotowywanie ofert

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Skuteczne zarządzanie relacjami z klientami

  • Zapewnienie klientom wsparcia, fachowego doradztwa i obsługi technicznej

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Znajomość lokalnego rynku inwestycji budowlanych

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów, planowania i realizacji planów sprzedażowych

  • Zdolności negocjacyjne i komunikacyjne ukierunkowanie na cele

  • Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość ms office a w szczególności narzędzia excel

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Kontakty wśród wykonawców ogólnobudowlanych, instalacyjnych oraz deweloperów

  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej

  • Chęć i predyspozycje do pracy w branży technicznej

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premia

  • Możliwość rozwoju zawodowego w postaci awansu!

  • Wsparcie ze strony dedykowanego handlowca stacjonarnego

  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy

  • Liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

  • Samochód służbowy - segment C

  • Laptop lub tablet klasy biznes