Regionalny Kierownik Sprzedaży - rozwiązania wentylacji dachowej

VILPE POLAND sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z siecią dystrybutorów i jej rozwój
  • wdrażanie nowych produktów
  • szkolenia dla klientów i wykonawców
  • obsługa inwestycji
  • współpraca z biurami projektowymi

Nasze wymagania

  • preferowane jest wykształcenie techniczne, politechniczne z kierunku budownictwa
  • doświadczenie w branży budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem branż, wentylacyjnych, dachów płaskich, hal, pokryć dachowych, izolacji termicznych.
  • umiejętności sprzedażowe
  • prowadzenie negocjacji
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem (choć nie jest warunkiem koniecznym)

To oferujemy

  • służbowy samochód, laptop, telefon
  • przewidywany wyjazd szkoleniowy do centrali do Finlandii
  • rozwój zawodowy
  • nasze biuro we Wrocławiu stanowi zespół niewielki, ale sympatyczny i skuteczny, pracujemy w przyjaznej atmosferze - przyłącz się, zapraszamy

O nas

VILPE®, to stworzona w Finlandii marka-synonim wentylacji dachowej. To ponad 45 lat doświadczenia we wprowadzaniu innowacyjnych, przemyślanych i niezawodnych produktów, tworzonych w poszanowaniu naturalnego środowiska.

Do rozwijającego się od 10 lat w Polsce zespołu, poszukujemy Kandydatów/Kandydatki do pracy w charakterze Regionalnego Kierownika Sprzedaży na Pomorzu.

czytaj o nas więcej na:

Regionalny Kierownik Sprzedaży - rozwiązania wentylacji dachowej, pomorskie