Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży - rozwiązania wentylacji dachowej

VILPE POLAND sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z siecią dystrybutorów i jej rozwój

  • wdrażanie nowych produktów

  • szkolenia dla klientów i wykonawców

  • obsługa inwestycji

  • współpraca z biurami projektowymi

Nasze wymagania

  • preferowane jest wykształcenie techniczne, politechniczne z kierunku budownictwa

  • doświadczenie w branży budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem branż, wentylacyjnych, dachów płaskich, hal, pokryć dachowych, izolacji termicznych.

  • umiejętności sprzedażowe

  • prowadzenie negocjacji

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem (choć nie jest warunkiem koniecznym)

To oferujemy

  • służbowy samochód, laptop, telefon

  • przewidywany wyjazd szkoleniowy do centrali do Finlandii

  • rozwój zawodowy

  • nasze biuro we Wrocławiu stanowi zespół niewielki, ale sympatyczny i skuteczny, pracujemy w przyjaznej atmosferze - przyłącz się, zapraszamy

O nas

VILPE®, to stworzona w Finlandii marka-synonim wentylacji dachowej. To ponad 45 lat doświadczenia we wprowadzaniu innowacyjnych, przemyślanych i niezawodnych produktów, tworzonych w poszanowaniu naturalnego środowiska.

Do rozwijającego się od 10 lat w Polsce zespołu, poszukujemy Kandydatów/Kandydatki do pracy w charakterze Regionalnego Kierownika Sprzedaży na Pomorzu.