Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży – Rynek Hurtowy

Shop Line Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Ogólnopolska firma z branży akcesoriów meblowych w związku z rozbudową Działu Sprzedaży poszukuje osób, które dołączą do nas jako:

Opis stanowiska:

Teren działania: Podkarpackie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie.

Miejsce zamieszkania Kandydata/ki: Małopolskie, Śląskie, Opolskie

Podległy teren: 6 województw włącznie z województwem miejsca zamieszkania.

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za:

  • Realizację wyznaczonych planów sprzedaży i aktywną sprzedaż.
  • Systematyczne wizyty u klientów hurtowych, podhurtowych i w sieciach lokalnych.
  • Aktywny i skuteczny rozwój bazy obsługiwanych klientów – nowe otwarcia.
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych.
  • Działania marketingowe, udział w targach, dniach otwartych Klientów.
  • Bieżącą współpracę wewnątrz firmy z Biurem Obsługi Klienta, Logistyki i Księgowości

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży FMCG, mile widziane doświadczenie w branży akcesoriów meblowych – oczekujemy że jesteś urodzonym sprzedawcą i jesteś skuteczny.
  • Znajomość lokalnego rynku hurtowego dystrybutorów akcesoriów meblowych będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do podróży służbowych w obrębie podległego regionu (2 - 3 noclegi w tygodniu poza miejscem zamieszkania).
  • Wykształcenie min średnie, mile widziane wyższe.
  • Zdolności analityczno-organizacyjne.
  • Nastawienie na realizację założonych celów.
  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem.
  • Komunikatywność, elastyczność, umiejętności autoprezentacji.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia na stanowisku min. samochód, telefon, laptop, karta kredytowa.
  • Szkolenia ogólnorozwojowe.
  • Dobrą atmosferę pracy w zespole opartą min. na zdrowej rywalizacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy