Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży - rynek hurtowy

  • zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2018-04-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dr.Oetker Polska wiodący producent produktów spożywczych poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    04/04/2018

    Zadania na stanowisku:

    • osiąganie celów dystrybucji i sprzedaży na powierzonym obszarze,
    • utrzymanie dobrych kontaktów z klientami hurtowymi i sieciami lokalnymi,
    • wdrażanie standardów merchandisingowych,
    • kierowanie zespołem Przedstawicieli Handlowych,
    • zarządzanie budżetem,
    • wprowadzanie  do pracy Przedstawicieli Handlowych,
    • stawianie ambitnych celów Przedstawicielom Handlowym,
    • motywowanie  Współpracowników,
    • organizowanie i  rozliczanie akcji promocyjnych,
    • kontrola  pracy  Przedstawicieli Handlowych,

    POSZUKUJEMY ZMOTYWOWANYCH  OSÓB:

    • z doświadczeniem w  branży FMCG,
    • z dobrą znajomością lokalnego rynku sklepów detalicznych i sieci lokalnych,
    • zaangażowanych i dyspozycyjnych,
    • uparcie dążących do celu,
    • pomysłowych i  kreatywnych,
    • komunikatywnych,
    • posiadających prawo jazdy kat. B,
    • znających  programy  Excel, Word i Power Point,
    • posiadających  udokumentowane doświadczenie w pracy  z zespołami Przedstawicieli Handlowych,
    • MIEJSCE ZAMIESZKANIA :Szczecin lub bliska okolica

    OFERUJEMY:

    • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • wynagrodzenie  (stałe + premia),
    • narzędzia  potrzebne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy,  laptop).
    • pakiet medyczny, socjalny, karty Multisport.

    Administratorem danych jest Dr Oetker Polska Sp. z o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dr Oetker Polska Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego  procesu rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Dr Oetker Polska Sp. z o.o..