Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

PEKAO LEASING SP. Z O.O.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych dostawców w obszarach Pojazdy/Maszyny i Urządzenia/Agro oraz budowanie z nimi długoterminowych relacji,

  • utrzymywanie istniejących relacji biznesowych z dostawcami w powierzonym Regionie,

  • rozwijanie współpracy z kluczowymi Dostawcami,

  • wdrażanie narzędzi (finansowanie stocku, programy bonusowe, szkolenia z systemów IT) dla partnerów biznesowych,

  • przygotowywanie i prezentacja kompleksowej oferty handlowej,

  • prowadzenie negocjacji,

  • realizacja strategii i celów sprzedażowych w regionie, realizowana we współpracy z dostawcami,

  • wsparcie merytoryczne i produktowe dla sieci dostawców,

  • monitorowanie i analiza tendencji rynkowych,

  • aktywny udział w kreowaniu pozytywnego wizerunku Firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość rynku dostawców,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku sprzedażowym na rynku dostawców,

  • komunikatywność oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz prezentacji,

  • wysoki poziom zorientowania na klienta i wynik,

  • gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • organizacja eventów, targów i spotkań z dostawcami.

To oferujemy

  • kontrakt B2B lub umowę o pracę,

  • pracę w renomowanej grupie bankowej,

  • motywujący system wynagradzania, uzależniony od osiąganych wyników,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (pakiet socjalny, narzędzia pracy),

  • możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma prowadzi działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnych kanałów dystrybucji umożliwiających wielostronny dostęp do oferowanych usług obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy