Logo Pracuj.pl

Regionalny kierownik sprzedaży

Atlas Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
    Cała Polska
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż nowych i używanych maszyn o wartości od 100 tys. do 10 mln złotych
  • praca z aktualną bazą CRM oraz aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • prowadzenie spotkań negocjacyjnych
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • entuzjazm i determinacja w dążeniu do celu
  • minimum roczne doświadczenie handlowe w branży B2B
  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe techniczne
  • dobrze widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • zdolność oceny potencjału zakupowego klientów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej - samodzielna praca w terenie
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku zatrudnienia
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i jasno określonej prowizji proporcjonalnej do wyników
  • podniesienie kwalifikacji zawodowych
  • wartościowe szkolenia sprzedażowe i produktowe w Polsce i za granicą
  • opiekę i wsparcie doświadczonych kolegów
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań od początku zatrudnienia (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

O nas

Atlas Poland Sp.zo.o. jest autoryzowanym dealerem maszyn budowlanych i innych maszyn specjalistycznych. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2002 roku. Posiadamy oddziały na terenie całej Polski.

Obecnie w siedzibie Firmy w Rumi poszukujemy pracownika na stanowisko: Doradca ds. techniczno- handlowych

Regionalny kierownik sprzedaży, Rzeszów