Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Sady (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Witaj w Volkswagen Financial Services

Oferując nasze rozwiązania finansowe, wspieramy sprzedaż samochodów wielu marek, w tym: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Dołączając do nas, staniesz się częścią tej misji i wpłyniesz na kierunek zmiany rynku.

Jeżeli świetnie odnajdujesz się w nowych sytuacjach, cechuje Cię otwartość i energia w działaniu to szukamy właśnie Ciebie :)

Regionalny Kierownik Sprzedaży MAN Finance
Obszar województwa: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie
Miejsce pracy: Sady koło Poznania

Twoje Zadania:

  • Zarządzanie relacjami handlowymi i obsługa klientów MAN FS
  • Przygotowywanie ofert leasingowych, kredytowych oraz wynajmu długoterminowego dla klientów MAN FS
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i kontraktów dla MFS wśród klientów Grupy MAN
  • Doradztwo finansowo- techniczne w zakresie doboru adekwatnego produktu finansowego
  • Szkolenie sprzedawców z grupy MAN w zakresie sprzedaży produktów finansowych
  • Kompletowanie i weryfikowanie poprawności dokumentacji zgodnie z instrukcja i procedurami
  • Ścisła współpraca z Działem Ryzyka

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Potrafisz pracować samodzielnie
  • Jesteś nastwiony na realizację ambitnych celów
  • Możesz pochwalić się znajomością branży motoryzacyjnej lub transportowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (na zastępstwo na okres około 2 lat)
  • Pakiet medyczny
  • Multikafeteria - każdy znajdzie coś dla siebie ☺
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszej organizacji
  • Karta lunch plus
  • Ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie podróży
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Jesteś Tym, kogo szukamy? Daj nam znać, klikając
przycisk "Aplikuj”i wysyłając swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy