Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży Sieci Własnej

Kawiks Sp. J.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną w branży produkcji spożywczej.
Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu.
Regionalny Kierownik Sprzedaży Sieci WłasnejNumer ref.: miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Zadania:

  • tworzenie i nadzór nad wdrażaniem strategii sprzedaży i standardów Sieci Własnej,
  • rozwijanie Sieci poprzez poszukiwanie oraz wdrażanie nowych placówek firmowych,
  • poszukiwanie i pozyskiwanie ofert na rynku nieruchomości,
  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedaży podległego regionu,
  • odpowiedzialność za wyniki finansowe regionu oraz poszczególnych placówek,
  • rekrutacja personelu oraz zarządzanie zespołem sprzedawców,
  • nadzór nad ekspozycją towarów w sklepach.

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży – sklepy własne lub franczyzowe (branża FMCG WYMAGANE),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i managerskie,
  • pasja do sprzedaży,
  • otwartość na współpracę z ludźmi.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • odpowiednie narzędzia pracy (laptop, komórka, samochód służbowy),
  • możliwość ubezpieczenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne