Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Wolność Spółka z o.o.

  • śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik
  • rekrutacja zdalna

„Wolność” Spółka z o.o. w Elblągu - firma z wieloletnią tradycją w produkcji wyrobów cukierniczych poszukuje kandydata na stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży na terenie województwa: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe, dystrybucyjne oraz egzekucję standardów na podległym terenie,

  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych w kanale tradycyjnym,

  • Odpowiedzialność za współpracę z kluczowymi klientami – sieci detaliczne i hurtownie,

  • Wdrażanie, kontrola realizacji i rozliczanie akcji promocyjnych, sprzedażowych,

  • Działania zmierzające do stałego zwiększania sprzedaży,

  • Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie poparte sukcesami na stanowisku związanym z zarządzaniem
    i motywowaniem przedstawicieli handlowych w branży FMCG,

  • Znajomość rynku lokalnego i kluczowych klientów w branży na podległym terenie,

  • Znajomość technik zarządzania podległym zespołem,

  • Posiadanie umiejętności analitycznych i negocjacyjnych,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office,

  • Otwartość na zmiany, pozytywne myślenie i kreatywność,

  • Prawo jazdy kat „B”,

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o długoletniej tradycji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop,

  • Dostęp do grupowego ubezpieczenia,

  • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i działanie.

Ogłoszenie archiwalne