Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • śląskie
  • Kierownik
  • 02.10.2017
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 01.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ASSA ABLOY jest marką kompletnych systemów wejść. W ofercie mamy drzwi automatyczne przesuwne, przymykowe i obrotowe. Najważniejszą rzeczą jest, aby rozwiązania te poprawiły funkcjonalność i komfort Użytkowników, równocześnie zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Pewny i profesjonalny serwis to gwarancja sukcesu i zadowolenia naszych Klientów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(Przedstawiciel Handlowy)
Praca na obszarze województw: śląskie, małopolskie, podkarpackie

Opis stanowiska

  • dobór optymalnego rozwiązania, zgodnego z oczekiwaniami Klienta
  • pozyskiwanie zamówień na drzwi automatyczne, głównie w segmencie handlu detalicznego i budynków biurowych
  • obsługa istniejących Klientów Firmy oraz pozyskiwanie nowych
  • współpraca z biurami projektowymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • udokumentowane sukcesy w sprzedaży produktów technicznych w kanale B2B
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, operatywność, bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • silna motywacja wewnętrzna
  • znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku europejskim
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe plus premia uzależniona od wyników)
  • program szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • benefity pozapłacowe: opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się