Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • śląskie
  • Kierownik
  • 14.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ERPATECH

Firma Erpatech zajmuje się hurtową dystrybucją artykułów branży elektro-narzędziowej i branż pokrewnych.
W celu dalszego rozwoju poszukujemy Regionalnego Kierownika Sprzedaży na terenie Polski południowej, mającego miejsce zamieszkania najchętniej na terenie województwa śląskiego lub małopolskiego.

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • obsługa i kreowanie rynku zbytu na produkty firmy w podległym regionie
  • doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów
  • budowanie relacji z Klientem

Wymagania:

  • optymizm i zaangażowanie w pracę
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • wysoka kultura osobista
  • chęć uczenia się i rozwoju
  • doświadczenie w branży narzędziowej
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

Oferujemy:

  • pracę z markami o światowej renomie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny i autonomiczny system pracy
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód do dyspozycji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Erpatech z siedzibą w miejscowości Mościska."