Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • śląskie
  • Kierownik
  • 2018-10-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 9000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 20 krajach.

    Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

    W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    REGIONALNEGO KIEROWNIKA SPRZEDAŻY

    Zakres obowiązków:
    • Zarządzanie i rozwijanie sprzedaży w powierzonym regionie zgodnie ze współtworzoną strategią firmy,
    • Rozwój współpracy i budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami dla firmy,
    • Stałe monitorowanie rynku oraz pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach i ich potrzebach
      w zakresie oferowanych produktów i usług,
    • Dbałość o dobry wizerunek firmy i oddziałów w regionie,
    • Tworzenie ofert oraz przygotowywanie kalkulacji projektowych wobec ofert sprzedażowych,
    • Udział aktywny w spotkaniach biznesowych /konferencje/ eventy regionalne.

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego jako dodatkowy atut,
    • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B dla branży motoryzacyjnej,
    • Wykształcenie wyższe (techniczne mile widziane),
    • Zdolności negocjacyjne oraz umiejętności handlowe,
    • Gotowość do podróży służbowych,
    • Prawo jazdy kategorii B.
    Oferujemy
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Pakiet socjalny(opieka medyczna, ubezpieczenie PZU, karta MultiSport, wczasy pod gruszą, bony świąteczne),
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
      na rynku,
    • Realizację projektów dla światowych liderów w branży motoryzacyjnej,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz przyjazną atmosferę,
    • Szkolenia wdrażające i doskonalące.

    Czekamy na Państwa aplikację!

    TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU:

    Formel D | MS. Jakub Wadas I T. +48 534 544 246|
    Toszecka 101 | 44-100 Gliwice | Poland | www.formeld.com

    FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,
    PARTS AND SERVICE READINESS

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.