Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Goldsun Radosław SzewczukO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja nowych pracowników,

  • realizowanie celów sprzedażowych,

  • realizowanie celów dodatkowych,

  • motywowanie zespołu do działania,

  • monitorowanie pracy zespołu,

  • wyznaczanie celów indywidualnych,

  • zarządzanie zespołem w rozproszonej strukturze,

  • organizacja i prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla podległego zespołu,

  • raportowanie wyników,

  • organizacja akcji marketingowych w regionie działania,

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe danego regionu (województwo).

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym,

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym w strukturze rozproszonej,

  • umiejętność motywowania pracowników,

  • nastawienie na realizację celów,

  • umiejętność pracy z CRM,

  • zaangażowanie,

  • odpowiedzialność,

  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji nowych pracowników,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność obsługi programów MS Office/Excel/PowerPoint,

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2C.

To oferujemy

  • know-how w zakresie sprzedaży instalacji PV,

  • bardzo wysokie i motywacyjne wynagrodzenie składające się z: podstawa + prowizja za sprzedaż podległego zespołu handlowego + premie kwartalne,

  • konkursy pomiędzy oddziałami firmy,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • niezbędne narzędzia pracy w tym: auto służbowe z kartą flota, smartfon, laptop itp.,

  • możliwość rozwoju,

  • swobodę w działaniu i wprowadzaniu swoich metod na danym regionie,

  • stabilne zatrudnienie,

  • realny wpływ na rozwój firmy,

  • możliwość aktywnej sprzedaży produktów Goldsun (fotowoltaika, pompy ciepła, dachy solarne, ładowarki do aut elektrycznych),

  • możliwość korzystania z naszych biur w Radomiu, Zamościu, Tarnowie oraz Lublinie.

Goldsun Radosław Szewczuk

Dlaczego praca w Goldsun?

Jesteśmy profesjonalistami! Za naszą firmą przemawia wieloletnie doświadczenie, potwierdzone realizacją ponad 4000 sztuk instalacji fotowoltaicznych.

Zatrudniamy ponad 80 osób co sprawia, że jesteśmy jedną z największych firm w branży. Na rynku jesteśmy już 7 lat!

To właśnie my, wprowadzaliśmy na krajowy rynek fotowoltaikę!

Siedziba i magazyny naszej firmy znajdują się w pięknym i słynącym z wielu zabytków mieście Zamość. Dodatkowo jako jedna z nielicznych firm z branży posiadamy stacjonarne oddziały firmy w: Lublinie, Radomiu i Tarnowie.

Zajmujemy się wszystkim kompleksowo, całość inwestycji realizujemy własnymi siłami i na żadnym etapie nie korzystamy z podwykonawców. Nad prawidłowym działaniem instalacji u naszych Klientów odpowiada nasz własny, profesjonalny serwis który zapewnia monitoring instalacji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Tylko w 2020r. otrzymaliśmy ponad 800 poleceń od naszych Klientów! Jest to najlepszy dowód na nasz profesjonalizm oraz najwyższą jakość obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy