Oferta pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Hendi Polska Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne rozwijanie powierzonego rynku w segmencie profesjonalnych urządzeń gastronomicznych

  • pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • realizacja założonego planu sprzedaży

  • bieżąca współpraca z klientami i wsparcie w obszarach produktowo – sprzedażowych

  • ścisła współpraca z pracownikami Działu Handlowego i innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku przedstawiciel handlowy - mile widziane w branży HoReCa lub pokrewnej

  • wykształcenie minimum średnie

  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność

  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie

  • otwartość na zmiany

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia

  • prywatną opiekę medyczną

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Znasz Hendi? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii.

W Polsce działamy od ponad 16 lat. Ale nie jesteśmy sami. Tworzymy międzynarodową grupę Hendi. Czerpiemy z globalnego doświadczenia marki i dobrze rozumiemy potrzeby profesjonalistów. To przekłada się na naszą pozycję lidera w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy w e-commerce (nowoczesny sklep online: www.hendi.pl), w sklepach stacjonarnych i poprzez sieć dystrybutorów.

Stawiamy na profesjonalizm i wyprzedzamy trendy, a nasz zespół to zgrany team.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Szukamy zaangażowanych osób, które razem z nami będą tworzyły nową jakość w gastronomii.

Przewiń do profilu firmy