Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

BAUER GROUP POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • promocja produktów firmy
  • sprzedaż produktów firmy
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i z dealerami
  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie kontaktu z klientami
  • rozwój i prowadzenie sieci dealerskiej
  • realizacja planów i zadań na podległym rynku
  • rozliczanie działań sprzedażowych na podległym terenie
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Podział czasu pracy

100%

Reprezentacja firmy na podległym terenie

Nasze wymagania

  • samodzielność i kreatywne podejście do swoich obowiązków
  • doświadczenie handlowe w kontakcie bezpośrednim z klientem
  • duża motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu
  • komunikatywność i wysoki poziom umiejętności przedsiębiorczych i społecznych
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w branży rolnej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • innowacyjne produkty wyróżniające wśród branży
  • atrakcyjny pakiet szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • duży zakres samodzielności - wpływ na politykę firmy w regionie
  • samochód, komputer oraz telefon służbowy

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

BAUER GROUP POLSKA sp. z o.o.

BAUER Group Polska o wieloletniej, ugruntowanej pozycji w branży rolniczej poszukuje osoby na stanowisko:

Regionalny Kierownik

Polska Południowo-Zachodnia

Prosimy o przesyłanie CV i list motywacyjnego.

Regionalny Kierownik Sprzedaży, śląskie