Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

MEVIS - Anna Tabor, Marek Tabor s.c.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Obuwnicza Sieć Handlowa poszukuje kandydatów na stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Miejsce pracy: teren województwa: śląskiego, dolnośląskiego, małopolskiego

  • Podstawowy zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedaży

  • przeprowadzanie rekrutacji

  • zarządzanie i rozwój podległego zespołu

  • koordynowanie otwarć nowych sklepów

  • analiza rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • cechy niezbędne do bycia liderem zespołu

  • umiejętność doboru odpowiednich ludzi

  • umiejętność motywowania zespołu

  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji

  • delegowanie i egzekwowanie zadań

  • efektywne organizowanie czasu pracy

  • orientacja na wynik i osiąganie wyznaczonych celów

  • ze względu na charakter pracy w terenie - gotowość do sporego zaangażowania czasu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • szkolenia

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i uzyskanych wyników pracy

  • pracę w zgranej i działającej z pasją drużynie

  • przyjazną atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i współpracy

  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy

O nas

Osoby zainteresowane i spełniające podstawowe wymagania prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem koniecznie z dopiskiem: Regionalny Kierownik Sprzedaży (śląskie)