Logo Pracuj.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Florentyna sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem składającym się z Przedstawicieli Handlowych
  • Realizację celów sprzedażowych oraz ekspozycyjnych
  • Wdrażanie akcji promocyjnych oraz aktywności centralnych / lokalnych na podległym rynku
  • Efektywne zarządzanie budżetem
  • Zarządzanie bazą klientów
  • Współpracę z działami wspierającymi i innymi Kierownikami Sprzedaży
  • Budowanie zaangażowania zespołu poprzez odpowiednie przywództwo i kompetentną ocenę
  • Rozwój podległych sieci lokalnych
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Raportowanie parametrów biznesowych
  • Dbanie o wysoką jakość standardów obowiązujących w podległym zespole

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na stanowisku kierowniczym w Dziale Sprzedaży
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Umiejętności przywódcze
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu
  • Nastawienie na wynik
  • Umiejętności planowania oraz organizacji pracy własnej oraz zespołu

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Florentyna sp. z o.o.

Florentyna jest rodzinną firmą, istniejącą na polskim rynku od 1989 roku. Fundamentami wszystkich naszych sukcesów jest kadra pracownicza. To dzięki jej niesłabnącej determinacji i przede wszystkim, pasji tworzenia, staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Na przestrzeni ponad 20 lat stworzyliśmy marki, które na stałe zagościły w polskich domach, wśród nich: Florina, Botti Electronic, Miss Lucy, Emalia Pleszew, Praktyczna oraz Magnus.

Regionalny Kierownik Sprzedaży, śląskie