Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Aquael Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych (motywowanie, dbanie o odpowiednie środowisko pracy, szkolenie, rozliczanie powierzonych zadań)

  • Odpowiedzialność za tworzenie i realizację założonych celów sprzedażowych (ilość, wartość)

  • Budowanie celów sprzedażowych w zarządzanym regionie na poziomie: region, obszar, klient, indeks

  • Współudział w tworzeniu strategii sprzedaży i planów (ilość, wartość)

  • Budowa i rozwój dystrybucji numerycznej z wykorzystaniem potencjału klientów

  • Zarządzanie ofertą w poszczególnych segmentach rynku

  • Wdrożenie i rozwijanie standardów pracy zespołu zgodnie z kulturą Lean

  • Definiowanie i rozwój niezbędnych kompetencji zespołu sprzedażowego

  • Monitorowanie bieżących działań konkurencji oraz aktualnych trendów w branży

  • Raportowanie wyników swojej pracy

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży lub na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu Office, w tym Excel w stopniu średniozaawansowanym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych (2-3 dni w tygodniu)

  • Sumienność i zaangażowanie w podejmowane działania swoje i całego zespołu

  • Przedsiębiorczość, odpowiedzialność i proaktywność w działaniu

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych oraz umiejętność budowania relacji

Mile widziane

  • Znajomość obsługi programu SAP (transakcje sprzedażowe i analityczne)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą pracę z produktami wysokiej jakości

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kompleksowe wdrożenie, uczestnictwo w szkoleniach i awanse wewnętrzne

  • Narzędzia pracy: smartfon, tablet, samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Jesteśmy polską firmą, która od 38 lat produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium oraz oczka wodnego. Należymy do ścisłego grona liderów w branży akwarystycznej i cieszymy się nieustającym zaufaniem Klientów. W naszym portfolio znajduje się marka Comfy i Amiplay z ofertą artykułów dla małych zwierząt domowych oraz marka akwarystyczna Diversa. Posiadamy własną sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy AquaelZoo. Zatrudniamy ponad 500 osób w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy