Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

  • Słowacja
  • Kierownik
  • 06.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od prawie 50 lat kilka tysięcy klientów w Polsce i na świecie używa codziennie naszych okien i drzwi. Tworzymy je w zakładach we Włoszczowie oraz Pszczynie. Zatrudniamy w nich ponad 400, wykwalifikowanych specjalistów produkcyjnych, dostarczających na rynek wysokiej jakości produkty z drewna, PVC i aluminium. Nasze salony firmowe znajdują się praktycznie w każdej części Polski. Inwestujemy w technologię oraz dbamy o design – nasze produkty wyznaczają trendy we współczesnym wzornictwie.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

REGIONALNEGO KIEROWNIKA SPRZEDAŻY
Miejsce Pracy: Czechy/ Słowacja

Główne zadania:

  • Nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami zagranicznymi na obszarze Czechy/Słowacji,
  • Budowanie i realizowanie strategii rozwoju kanałów dystrybucji,
  • Wsparcie partnerów handlowych wiedzą techniczną,
  • Stały kontakt w kwestiach możliwości technologicznych produktu,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • Negocjowanie warunków sprzedaży,
  • Nadzór nad dokumentacją handlową i realizacja zleceń eksportowych,
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenia w branży stolarki otworowej,
  • Mile widziana wiedza z zakresu prawa celnego,
  • Doświadczenie w negocjacjach,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowo oczekujemy:

  • Wysokiej orientacji na osiąganie celów, dynamiki działania,
  • Umiejętności podejmowania szybkich decyzji,
  • Dokładności, skrupulatności oraz samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz komunikatywności.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy(laptop, telefon, samochód),
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Oferty prosimy przesyłać klikając w opcję Aplikuj teraz!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych  (dz. U. Nr 133 poz. 833)”.

opisopisopisopis